Nečekejte na vaše peníze, výkup bytů za hotové Vám zajistí peníze nečekaně rychle ! ! !

Další služby


Konsolidace půjček

Našim klientům exkluzivně nabízíme také finanční službu konsolidace půjček.Co tato služba znamená a pro koho je výhodná?

Výkup nemovitostí je výhodná forma řešení dluhů Konsolidace půjček je finanční služba, která je vhodná zejména pro ty klienty, kteří si u různých věřitelů vzali půjčky a úvěry, mají jich velké množství a reálně hrozí exekuce nemovitostí.

V současné době na nás média a jejich marketingové kampaně působí tak, že nabízený produkt nebo nabízenou službu potřebujeme ke svému životu a neobejdeme se bez ní.

Tomuto tlaku spousta lidí podlehne a protože jejich finanční situace není ideální, začnou si brát půjčky a zboží na splátky. Orientace v  těchto půjčkách a následných splátkách je často dost složitá a spousta lidí zjistila, že si vzali tolik finančních závazků, že nejsou schopni splácet. Není jediný věřitel, který by však nechtěl půjčené peníze nazpět.

Velké množství lidí se v současné době dostává do dluhové pasti, kdy splácí jeden dluh pořízením další půjčky. Ke všemu má platit několik splátek z dalších půjček a k tomu případné pokuty za nesplácení a úroky. Věřitelé se svých peněz domáhají různým způsobem, ale v krajním případě vám může hrozit i exekuce vašeho majetku nebo hůře exekuce nemovitostí.

Samotná konsolidace půjček je formou finanční stabilizace této situace. V praxi to vypadá tak, že naši zkušení finanční makléři dopátrají veškeré Vaše pohledávky, tyto dlužné částky sjednotí do jednoho velkého celku. Čeho tím dosáhneme? Prakticky každá bankovní a nebankovní instituce pro každou dlužnou částku vytváří samostatný účet. Každá si však účtuje jiné sazby za vedení tohoto účtu a tyto částky mohou být enormně vysoké. Konsolidací – tedy sjednocením půjček zastavíme všechny tyto účty a s nimi spojené poplatky za vedení, úrokové sazby z jednotlivých půjček sjednotíme do jedné a tím můžete výrazně ušetřit. Neplatíte na několik účtů různě velké částky, ale jednu – sníženou o zmiňované poplatky.

Pokud Vás konsolidace půjček jako řešení exekuce nemovitostí zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Výkup ostatních nemovitostí

Výkup pozemků

výkup nemovitostí - pozemkůMezi naše další služby, zahrnující výkup nemovitostí, patří výkup pozemků. Pro koho je určen?

Pokud se snažíte prodat svůj pozemek a nebo uvažujete o jeho prodeji v budoucnu, je výkup pozemků rychlou a výhodnou možností, jak dostat peníze na ruku ve velmi krátkém čase. Možná také vlastníte pozemek a domníváte se, že jej nebudete nikdy potřebovat. Možná jste plánovali stavět, ale Váš plán nakonec nevyšel a Vy nyní vlastníte nevyužitý hodnotný pozemek.

Nemusí jít nutně o stavební parcelu. Nabízíme Vám vysoký výnos za výkup nemovitostí, jako jsou pole nebo lesy. Na své peníze nemusíte čekat dlouho. Peníze můžete získat do 48 hodin. Navíc Vám poskytneme kompletní právní servis, abyste peníze za výkup nemovitostí dostali co nejrychleji.

Pokud uvažujete o prodeji pozemku, kontaktujte nás pomocí nezávazného kontaktního formuláře. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Výkup chat a chalup

Neomezujeme se jen na výkup bytů, domů a pozemků. Na základě Vašich nabídek vykupujeme za nejvýhodnější ceny rovněž chaty a chalupy. Zejména pokud jste ve finanční tísni a hrozí Vám exekuce nemovitostí, může být výkup nemovitostí – zejména chalup a chat, výborným a rychlým řešením exekuce nemovitostí.

Výkup nemovitostí může být skvělou šancí,  jak se vyhnout nejen samotné exekuci, ale i následné velmi nevýhodné veřejné dražbě. Vždyť dražby začínají na necelé třetině tržní hodnoty movité či nemovité věci.

Výkup komerčních nemovitostí

 

výkup nemovitostí - chalupVáš podnikatelský záměr se z různých příčin nezdařil, máte dluhy u svých věřitelů a kvůli nesplácení vám hrozí exekuce majetku a exekuce nemovitostí ? Pak může být jednou z možných forem rychlého řešení prodej Vaší komerční nemovitosti.

Prodej komerční nemovitosti je v současné době poměrně složitý a zdlouhavý. Nevyužitá nemovitost Vám nadále jen prodělává a Vaše dluhy navyšuje. My Vám ale nabízíme, jak na peníze za svou komerční nemovitost dosáhnout okamžitě.

Výkup nemovitostí – komerčních objektů, Vás může zbavit dluhů a úroků. Dáme Vám nejvýhodnější nabídku, díky které můžete vyřešit vaše finanční potíže. Pokud vás zajímají podrobnosti, využijte našeho kontaktního formuláře. Exekuce nemovitostí nebo majetku Vás tedy nemusí strašit jako noční můra.